11 listopada Dzień Niepodległości

11.listopada dla nas- Polaków to szczególnie ważna data, po 123 latach zaborów, w 1918 roku Polska odzyskała niepodległość. Chcielibyśmy gorąco zachęcić Państwa, abyście w tym szczególnym dniu, nie przeszli obok niego obojętnie. Każdy, kto czuje w sobie odrobinę Polskości, nie ważne skąd pochodzi, czy z północy czy z południa, ze wschodu czy zachodu, ma obowiązek wywiesić biało-czerwoną flagę. Wspomnijmy w ten sposób wszystkich bohaterów, którzy przelali krew za naszą ojczyznę, wspomnijmy w ten sposób tych, którym los Polski nigdy nie był obojętny, wspomnijmy tych, którzy oddali tej ziemi to co mieli najcenniejsze- życie.

Od setek lat, zawsze próbowano zniszczyć naszą Ojczyznę, jednak nigdy nie udało się to nikomu, nikt nie zgasił w nas ducha wolności, męstwa a przede wszystkim nikt nie zgasił w nas Polskości. W ten szczególny dzień wspomnijmy Polskiego bohatera, który oddał życie podczas 123 lat zaborów, podczas wojny Polsko- bolszewickiej, podczas II wojny światowej, no i wreszcie podczas okupacji radzieckiej w powojennej Polsce, która została zwyczajnie zdradzona. Niech dziś ten dzień będzie dniem, w którym oddamy chwałę bohaterom, a oddanie im chwały będzie jednocześnie pogardom dla zdrajców i wszystkich kolaborantów.

Nie ważne skąd pochodzimy, nie ważne jakie mamy poglądy polityczne, nie ważne czy obecnie przebywamy na emigracji, nie ważne jak jesteśmy zamożni, w ten dzień stańmy wszyscy razem na marszach organizowanych przez środowiska patriotyczne w całym Kraju. Wywieśmy biało- czerwoną flagę, pokażmy przynależność do naszej ojczyzny, pokażmy naszą dumę z Polski- Bo Polska jest tylko jedna!

Ku chwale Wielkiej Polski

Goliasz Arnold